Restauracja

Restauracja

Dzika Kaczka

Ze względu na kameralność naszego miejsca i ograniczoną ilość stolików prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem +48 509 928 099.

W Dzikiej Kaczce działa kameralna restauracja. Można u nas zamówić kawę, herbatę lub kompot ze świeżo upieczonym ciastem, zjeść obiad lub obiadokolację wybierając z naszej krótkiej, często zmienianej karty dań.

Wszystkie dania serwowane w Dzikiej Kaczce przygotowujemy sami w naszej kuchni, w oparciu o produkty najwyższej jakości.

W ofercie mamy również wybór wyselekcjonowanych win i świetne piwa z małego, lokalnego browaru.

Poniżej przykładowe dania z naszego menu.

Godziny otwarcia restauracji:
W sezonie letnim restauracja działa codziennie w godzinach 9:00-19:00. Poza sezonem letnim od piątku do niedzieli w godzinach 13:00-19:00. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stolika.

Do wyprodukowania naszych wyrobów używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości:

  • mąkę kupujemy w Grodzkim Młynie, który jest jednym z najstarszych działających młynów w Polsce (certyfikat dziedzictwa kulinarnego)
  • do naszych wypieków dodajemy jajka od szczęśliwych kur, z wolnego wybiegu i dobrze karmionych
  • sery kozie i krowie dostarcza nam ekologiczna farma z certyfikatem dziedzictwa kulinarnego Warmii i Mazur
  • mięsa kupujemy w pobliskich ekologicznych gospodarstwach
  • owoce, warzywa i zioła pochodzą z naszego ogrodu.

W oparciu o te produkty sami pieczemy chleby i ciasta. Robimy wędliny i kiełbasy wędzone we własnej wędzarni opalanej drewnem. Pieczemy taże własne pasztety, a plony z naszego ogrodu przerabiamy na konfitury i przetwory na zimę.

Menu