Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Wrześniowy regeneracyjny weekend z jogą

  Plan weekendu jest prosty: chcemy się totalnie zregenerować. Na głębokim poziomie. Tak, żeby w efekcie podnieść poziom energii i nastrój. Odpowiednio skomponowane sekwencje jogi w połączeniu z dobrym, odżywczym jedzeniem, ziołowymi naparami, odpowiednią dawką relaksu, kojącymi oczy widokami, ciszą, dobrą atmosferą i czystym powietrzem to jest to, czego potrzebujesz, żeby się wzmocnić i odpuścić..

780PLN

Odpuszczalskie 1

Osada Dzika Kaczka Faszcze 28, Mikołajki

  ODPUSZCZALSKIE czyli, wyjazd weekendowy i odpuszczanie poprzez ciało, świadomość, kontakt z naturą. Spięci, w stresie, pełni niepokoju czy złości mamy ograniczony dostęp do naszych zasobów – gubimy skupienie, nie dostrzegamy możliwości, tracimy zadowolenie, kontekst i jasność myślenia, pogarsza się umiejętność zapamiętywania, koordynacja i refleks. Zaburzeniu ulegają naturalne procesy związane z oddychaniem, trawieniem, skutecznością działania..

1220PLN

Październikowy regeneracyjny weekend z jogą

Osada Dzika Kaczka Faszcze 28, Mikołajki

Plan weekendu jest prosty: chcemy się totalnie zregenerować. Na głębokim poziomie. Tak, żeby w efekcie podnieść poziom energii i nastrój. Odpowiednio skomponowane sekwencje jogi w połączeniu z dobrym, odżywczym jedzeniem, ziołowymi naparami, odpowiednią dawką relaksu, kojącymi oczy widokami, ciszą, dobrą atmosferą i czystym powietrzem to jest to, czego potrzebujesz, żeby się wzmocnić i odpuścić napięcia..

780PLN