Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Odpuszczalskie – edycja marcowa

5 marca 2021 godz.15:30 - 7 marca 2021 godz.15:30

1220PLN
ODPUSZCZALSKIE
czyli, kameralny wyjazd weekendowy i odpuszczanie poprzez ciało, świadomość, kontakt z naturą.
Spięci, w stresie, pełni niepokoju czy złości mamy ograniczony dostęp do naszych zasobów – gubimy skupienie, nie dostrzegamy możliwości, tracimy zadowolenie, kontekst i jasność myślenia, pogarsza się umiejętność zapamiętywania, koordynacja i refleks. Zaburzeniu ulegają naturalne procesy związane z oddychaniem, trawieniem, skutecznością działania układu immunologicznego i hormonalnego.
Brzmi znajomo?
W nadziei na większą życiową swobodę, rozluźnienie ciała, dobre samopoczucie oraz wspierając rozwój umiejętności adaptacyjnych (niezbędnych do realizacji planów i podejmowania korzystnych decyzji w stale zmieniającym się otoczeniu – świecie VUCA*) zapraszamy Was serdecznie na wyjazd weekendowy, podczas którego poćwiczymy odpuszczanie – fizycznie, mentalnie i emocjonalnie.
Dla kogo?
Dla zmęczonych długotrwałym napięciem; przytłoczonych harmonogramami, obowiązkami i rolami (nawet jeśli są ważne i są owocem naszych wyborów); dla chcących odpuścić to, co kurczowo trzymane – choć przestało już służyć, cieszyć czy wspierać; dla szukających rozluźnienia i lepszej jakości bycia; dla chcących podejmować lepsze decyzje; dla spiętych, ściskających szczęki, szyję, brzuchy, pośladki; dla tych z odwagą i gotowością na odpuszczenie oraz tych przyczajonych, którzy zbierają się do skoku w nieznane ☺
Jak?
Świadomie i z lekkością. Ze strukturą i w swoim tempie. Razem i na własną rękę. Stworzymy warunki do bycia „bez spinki”, z otwartością na nowe, z odwagą na nieznane. Wyposażymy Cię w praktyki kultywowania „odpuszczania” w codziennym życiu:

– ćwiczenia dla ciała w oparciu o jogę integralną (dostępne dla każdego, nie trzeba mieć doświadczenia z jogą),
– zanurzenie się w teraźniejszości bycia,
– niestawianie oporu,
– korzystanie z zasobów natury.

*VUCA pochodzi od słów: volatility (zmienność), uncertainty (niepewność), complexity (złożoność) i ambiguity (niejednoznaczność).

Gdzie?
Malownicza Osada Dzika Kaczka Slowfood na Mazurach osadzona na 20 hektarach łąk i lasów, nad jeziorem Głębokie. Przestronne pokoje i apartamenty możesz obejrzeć na stronie www.dzikakaczka.com/reservations
O wspaniałej, naturalnej kuchni tego miejsca możesz obejrzeć materiał Katarzyny Meller: https://m.youtube.com/watch?v=6GJ00e2gsvc&feature=youtu.be
Prowadzące:

Kasia Szacińska-Szymeczko jest certifikowaną instrukatorką jogi integralnej. Najczęściej pracuje z kobietami, które łączą wiele ról i zwykle żyją na co dzień w nieustannej aktywności, często w pośpiechu, przytłoczeniu obowiązkami i wyczerpaniu. I choć bardzo tego potrzebują, nie wiedzą jak się pozbyć napięcia i jak się rozluźnić. Była ambitną panią kierownik, wybrała życie w bliskości z rodziną, sobą i naturą. Inspiruje do pogłębiania zaufania do siebie, świadomego życia i odwagi w sięganiu po to, co służy rozwojowi. Od 17 lat medytuje i stara się być lepszym człowiekiem. Fascynatka TCM i mocy ziół.

Magda Rodak jest certyfikowanym coachem koaktywnym, mentorem i ekspertem w dziedzinie życiowego dobrostanu (odczucia i znaczenie). Od ponad 10 lat zajmuje się eksploruje związki pomiędzy obrazem siebie a skutecznym działaniem. Od 4 lat codziennie medytuje i regularnie wyjeżdża na medytacyjne odosobnienia. Praca z nią to zaproszenie do jeszcze pełniejszego życia.

PROGRAM
Dzień 1
od 15:30 – przyjazd
16:00 – rozgrzewająca zupa na powitanie i napary ziołowe
17:30 -19:30 – praktyka 1
19:30 – kolacja i degustacja ziołowych cud napitków rozluźniających
Dzień 2
8:00-9:30 – praktyka 2
9:30 – śniadanie i ziołowe napary
11:00 – kąpiel leśna
13:30 – lunch i zdrowy sok wyciskany na miejscu z ekowarzyw i owoców
15:00-16:30 – praktyka 3
17:00 – obiadokolacja – ognisko lub kolacja przy kominku (zależy od pogody)
Dzień 3
8:30-10:00 – praktyka 4
10:00 – śniadanie i ziołowe napary
12:30 – pożegnalny zdrowy sok wyciskany na miejscu z ekowarzyw i owoców
KOSZT:
1220zł/os (wpłata zadatku w wysokości 600 zł jest potwierdzeniem rezerwacji)
Nr konta: Dzika Kaczka BNP Paribas PL 32 20300045 1110 0000 0387 6910 w tytule „Odpuszczalskie”, potwierdzenie przelewu prosimy wysłać na adres: agnieszkapoleszczuk1@gmail.com
Miejsca w pokojach dwuosobowych lub przestronnych apartamentach 3 osobowych
Dopłata za pokój jednoosobowy 100zł za dobę
Galeria zdjęć: www.dzikakaczka.com/reservations
Tel.: 509 928 099
*Istnieje możliwość umówienia indywidualnej sesji coachigowej z Magdą Rodak podczas weekendu

Szczegóły

Start:
5 marca 2021 godz.15:30
Koniec:
7 marca 2021 godz.15:30
Koszt:
1220PLN
Wydarzenie kategorie:
,