Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Powitanie wiosny i detoks z jogą

26 marca godz.15:30 - 28 marca godz.12:00

990PLN
Ostatni marcowy weekend dedykujemy powitaniu wiosny, czyli nowej energii i siły twórczej. Przygotujemy ciało i umysł na przebudzenie. Popracujemy ze sztywnością, blokadami, ciasnotą, apatią, zastojami – ku elastyczności, wewnętrznemu spokojowi i twórczemu podejściu!
Tym razem zadbamy nie tylko o regenerację naszych sił witalnych ale i pobudzenie energii i oczyszczanie z zastojów i toksyn przez jogę, ćwiczenia oddechowe, sezonową kuchnię Dzikiej Kaczki Dokarmiaczki oraz ziółka i herbatki ziołowe. W planie jest specjalne menu ze szczególnym uwzględnieniem wątroby i woreczka żółciowego.
Wiosna to według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej czas, kiedy wątroba jest zasilana najwyższą ilością energii i jest też najbardziej podatna na uzdrawianie.
W ten weekend możesz razem z nami rozpocząć proces oczyszczania wątroby z toksyn w otoczeniu natury, czystego powietrza, super zdrowego jedzenia i uśmiechów. Do tego odpowiednie sekwencje asan poprawiające sen, samopoczucie, poziom energii i stabilizujące emocje.
Ziółka i herbatki ziołowe będą wspomagać oczyszczanie i uzdrawianie wątroby, odtruwanie i pobudzenie jej do oczyszczania krwi.
Dla chętnych, na miejscu w naszej nowej Kaczkowej strefie SPA, dodatkowo będzie możliwość masażu tajskiego i saunowania.*
Dla kogo?
Absolutnie dla wszystkich! To najlepsza rzecz jaką możesz dla siebie zrobić na wiosnę. A szczególnie jeśli czujesz, że któryś z tych wątków Cię dotyczy: zmęczenie, niecierpliwość, niezdecydowanie, perfekcjonizm, utrata panowanie nad sobą, problemy ze snem, niestabilność emocjonalna.
Robimy jogę odpowiednią dla wszystkich korzystając z metod yin jogi, jogi regeneracyjnej, jogi B.K.S. Iyengara, pracy z oddechem. Tu nie ma podziału na osoby “początkujące” i “zaawansowane”. Wystarczy, że pojawisz się na macie .
Dbamy o kameralność grupy: max 15 osób + swój osobisty zestaw sprzętów jogowych i oczywiście o rozluźniony i radosny nastrój.
Weź tylko ze sobą swoją matę lub daj nam znać, to przygotujemy ją dla Ciebie na miejscu.
Na miejscu czekają klimatyczne pokoje jedno i dwuosobowe oraz nowiutkie apartamenty trzyosobowe (https://dzikakaczka.com/reservations/), 100-metrowa sala do jogi z dębową podgrzewaną podłogą i pięknym, relaksującym widokiem na mazurskie łąki i lasy. Ćwiczymy z widokiem na naturę i przechadzające się za oknami sarny (yeah!).
O pyszne jedzenie zatroszczy się Dzika Kaczka Dokarmiaczka, która stawia na slowfoodową kulturę jedzenia. Więcej o jej filozofii gotowania i żywienia gości w klimacie slow food możesz się dowiedzieć z materiału Kasi Meller (https://player.pl/…/przepis-na…/odcinek-3,S03E03,117534).
O ziółka zadba nasza @joginka z natury, czyli Kasia Szacińska.
Kasia Szacińska @joginkaznatury, dyplomowana instruktorka jogi integralnej, która łączy podczas zajęć elementy jogi B.K.S. Iyengara, yin jogi i jogi regeneracyjnej. Najczęściej pracuje z osobami, które łączą wiele ról i zwykle żyją na co dzień w nieustannej aktywności, często w pośpiechu, przytłoczeniu obowiązkami i wyczerpaniu. I choć bardzo tego potrzebują, nie wiedzą jak się pozbyć napięcia i jak się rozluźnić. Była ambitną panią kierownik, wybrała życie w bliskości z rodziną, sobą i naturą. Chciałaby żeby każda kobieta mogła osiągać swoje cele i realizować ambicje bez uszczerbku na zdrowiu i do takiego świadomego życia inspiruje. Od 18 lat medytuje i stara się być lepszym człowiekiem. Fascynatka Tradycyjnej Chińskiej Medycyny i mocy ziół. Prywatnie żona, mama dwójki chłopców.
Nasz plan:
Piątek
15:30 – przyjazd
16:00 – powitalna zupa i ziółka
18:30 -20:00 joga regeneracyjna dla wątroby
20:00 – kolacja, muzyka i ziołowe napitki
Sobota
8:30-10:00 – joga na oczyszczenie organizmu
10:00 – śniadanie i ziołowe napary
11:30 wspólny spacer dla chętnych (dobrze mieć kalosze lub nieprzemakalne buty)
13:30 – lunch i zdrowy sok wyciskany na miejscu z ekowarzyw i owoców
15:00-16:30 joga regeneracyjna na dobry sen
17:00 – obiadokolacja – ognisko z kociołkiem wege lub kolacja przy kominku (zależy od pogody)
19:00 – saunowanie w ruskiej bani opalanej drewnem dla chętnych*
Niedziela
8:30 – joga na oczyszczenie organizmu
10:00 – śniadanie i ziołowe napary
czas na spacer, relaks, pakowanie
12:00 – pożegnalny zdrowy sok wyciskany na miejscu z ekowarzyw i owoców, uzupełnienie termosów w ziołowe herbatki i w drogę!
Śpimy w przestronnych pokojach dwuosobowych lub apartamentach 3-osobowych. Wszystkie z osobnymi, komfortowymi łazienkami. Mamy też do dyspozycji pokoje jednoosobowe za dopłatą 100zł za dobę.Koszt: 990 zł/os.
*masaż tajski i sauna za dodatkową opłatą.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 450 zł/os. na numer konta:
Dzika Kaczka BNP Paribas PL32 20300045 1110 0000 0387 6910.
Liczba miejsc jest ograniczona – do 15 osób.
Rezerwacje: 509 928 099
Email: agnieszkapoleszczuk1@gmail.com

Szczegóły

Start:
Marzec 26 godz.15:30
Koniec:
Marzec 28 godz.12:00
Koszt:
990PLN
Wydarzenie kategoria: